Beth Ehemann – Room for You

Cranberry Inn #1
Romantiek
CreateSpace
358

Synopsis:
Four years ago, my dreams were shattered in an instant.
I tried to pick up the pieces and glue them back together the best I knew how, but something was always missing.
A father for my two girls.
But then, Brody Murphy landed on my doorstep, literally. He was a carefree, playful hockey player who barged into my life and messed with my head. He left me more confused than I had ever been.
What if the one thing I thought I needed was the only thing holding me back?
Room for You is een boek dat heerlijk weg leest, maar zeker geen prijs zal winnen voor zijn originaliteit. Het verhaal werkt namelijk een flink rijtje clichés af:
- Knappe, rijke, lieve vent strandt en komt terecht in het huis van het vrouwelijke hoofdpersonage
- Vrouw voelt gelijk haar hormonen door haar lijf gieren, maar onderneemt geen stappen aangezien ze een kind heeft en zekerheid wil
- Man heeft een womanizing verleden dat een relatie met de vrouw in de weg staat (“wat als dit allemaal nep is en je gewoon een snelle wip wilt?”)
- Vrouw en man krijgen uiteindelijk toch een relatie en alles gaat perfect
- Oh nee! Vrouw ontdekt iets over het verleden van de man, distantieert zich van haar knappe vent en weet niet meer wat ze met haar leven aanmoet
- Maar wacht! Pfoe. Alles loopt gelukkig goed af. *veegt angstzweet weg*
Zoals ik al zei: Room for You verdient geen prijs voor zijn originaliteit. Het is een leuk boek om te lezen, maar echt bijzonder is het niet. De eerste helft van het boek las lekker weg, maar op een gegeven moment stapelden de clichés zich op en begon ik mij te irriteren aan het verhaal. Want kom op: zo moeilijk is het ook weer niet om het boek een origineel tintje te geven.
Toch blijft het feit dat ik een enorm zwak heb voor dit soort verhalen. De knappe, lieve én bekende vent die stapel wordt op het vrouwelijke hoofdpersonage, waarna een zinderende, maar vooral aandoenlijke relatie begint. Het zijn toch echt van die verhalen waar je lekker mee weg kan dromen en dat vind ik echt heerlijk! Daarnaast zijn de personages van Room for You ook erg leuk om over te lezen. De dochters van Kacie zijn schatjes, Brody heeft een hart van goud en ook Kacie is een doetje. Het is gewoon een lekker feel-good verhaal met een voorspelbare verhaallijn.
Room for You is zeker het proberen waard als je een leuk zwijmelboekje wil lezen. Toch blijft het jammer dat het boek vol staat met clichés, want laten we eerlijk zijn: van een origineel verhaal gaat ons hartje altijd een stukje sneller kloppen. Een aanrader als je van dit genre houdt, maar verwacht geen ‘WOW!’ gevoel.