Het boek gaat dicht
In september 2013 besloot ik mijn liefde voor boeken en schrijven te combineren. Het resultaat? Deze blog. En jongens, wat was het fijn. Ik heb zoveel lieve mensen ontmoet (online en offline), schitterende boeken mogen ontvangen en auteurs mogen interviewen, terwijl ik daar nooit van had mogen dromen. Maar nu, zeven jaar later, is het tijd om het boek dicht te slaan.
Ondanks dat het mij wel een beetje pijn doet om een punt achter Leave No Story Behind te zetten, moet ik ook toegeven dat ik al een jaar lang aan het tobben ben over mijn blog en wat ik ermee moet doen. Boeken lezen en niet kunnen wachten om een recensie neer te pennen, heb ik niet meer. Zin om sowieso iets anders neer te pennen dan een recensie? Dat heb ik al helemaal niet. Zo sneuvelde al de ‘nieuwe boeken’ artikels, die ik eerst trouw elke maand poste. En ik denk dat ik daardoor wel kan zeggen dat het na zeven jaar klaar is. Het onderhouden van een blog is mij gewoon te veel werk geworden.
Dan rest mij niks anders dan jullie bedanken. Dankjewel, dat je mijn berichten las. Dankjewel, als je soms een reactie achterliet. Weet dat het bloggen zo leuk was door het contact dat ik met jullie had. En natuurlijk heel erg bedankt aan alle uitgeverijen die mij de mogelijkheid gaven om schitterende boeken te lezen, auteurs te interviewen en meer. Duizend dank. Echt.
Dat LNSB stopt, betekent natuurlijk niet dat ik van de aardbodem verdwijn. Ik zou het leuk vinden om met jullie in contact te blijven, dus volg mij vooral op Twitter of Instagram. En ja, dat mag natuurlijk ook als je alleen mijn berichtjes las, maar nooit reacties achterliet. Ik sta op privé, maar dat is puur om een beetje controle te houden over wie mijn berichten ziet.
Misschien ga ik het bloggen wel missen en kom ik ooit terug. Of besluit ik op sociale media in kleine vorm verder te gaan. Maar voor nu laat ik ’t even voor wat ’t is. Duizend dank, duizend knuffels… en misschien tot blogs!
Door jou heb ik Mariana Zapata leren kennen (wat schrijft ze heerlijke boeken) en nog vele andere schrijvers. Dank daarvoor!
Hier word ik blij van! Graag gedaan <3 De liefde voor Zapata moet verspreid worden! Jij bedankt voor het lezen ❤
Ik ga je blogjes missen Lisa, maar doe wat goed voor je voelt 🙂
Thanks Joost <3
Aw, jammer! Maar ik begrijp je reactie over het onderhoud. Ik denk dat iedere blogger daar ooit wel eens over mort.
Heel veel succes verder!
Dankjewel Charlotte! ❤
Jammer zeg voor ons, maar heel begrijpelijk. Veel succes met alles en bedankt voor alles.
Lief! Dankjewel Sabrina <3
Jammer, maar bedankt voor je bijdrages. Veel succes in je toekomstige projecten. Blijft je huidig blog nog staan?
Dankjewel Tim! Mijn blog staat in ieder geval t/m februari online. Na die tijd moet ik ‘m verlengen, dus het is nog even kijken wat ik dan ga doen (even kijken hoe ik tegen die tijd naar het bloggen kijk).
Hé wat jammer, al snap ik tegelijkertijd jouw keuze wel. Je moet immers datgene doen dat voor jou goed aanvoelt. Dikke digitale (en dus veilige) knuffel.
Knuf! Jij bent er zowat vanaf het begin bij en ik werd altijd zo blij van ons contact. Van tweets tot té lieve kaartjes tot reacties. Dankdankdank ❤
TT Wat zal ik je leuke recensies gaan missen! Gelukig stalk ik je al elders om nieuwe en leuke boeken en kdrama te weten te komen 😉
Hahahaha meid, jij bent absoluut niet van me af ❤ Van wie moet ik anders boekentips en kdrama tips krijgen?
Ik ga je heerlijk eerlijke recensies missen lieve Lisa! Maar gelukkig houden we buiten het bloggen om gewoon contact. <3
❤❤❤ Knuf! En ja, sowieso!